O nas

MisterM Plus to doświadczona, w 100% polska firma handlowa oferująca produkty kosmetyczne, chemii gospodarczej i higieny osobistej.

Prowadzimy działalność dwukierunkową jako firma importowo – exportowa oraz dostawca na terenie naszego kraju.  Obsługujemy sieci, hurtownie oraz klientów detalicznych.

Naszą mocną stroną jest lokalizacja naszej siedziby i magazynu w Krakowie dzięki czemu jesteśmy w centrum ważnego szlaku handlowego Europy. Dzięki temu  swobodnie handlujemy z centralną, południową, wschodnią i zachodnią Europą.

Nasi specjaliści z działów importu i eksportu współpracują z klientami z całego świata, a dzięki obecności na światowych targach branżowych nieustanie pozyskujemy wiedzę w temacie nowych produktów, dostawców i rynków zbytu. Jesteśmy nie tylko wiarygodnym dostawcą, ale i zaufanym odbiorcą produktów.

Pracując na rynku od ponad 20 lat znamy dokładnie potrzeby naszych klientów. Jesteś skoncentrowani na satysfakcjonującym zakończeniu każdej z naszych transakcji.

Nad obsługą naszych klientów czuwa doświadczony i dynamiczny zespół.

Handlujemy światowymi markami m.in. Coty, P&G, Reckitt Benckiser. Oferujemy tylko sprawdzone i w 100% oryginalne produkty dostępne na rynku.